Üretim

Firmamız bünyesinde bulundurduğu ileri teknoloji makineleri ile yetiştirdiği kalifiye eleman potansiyelini; sunduğu hizmet, servis ve ürettiği kalıplarla her zaman en iyi şekilde bağdaştırabilmiştir. Bu özelliği ile otomotiv, beyaz eşya, silah sanayi, genel tüketim ürünleri gibi sektörlere hitap eden plastik enjeksiyon kalıpları yapan firmamız, özellikle aerosol sektörüne kalıp üreten lider bir marka konuma gelmiştir.

Üretmiş olduğu kalıpları kendi bünyesinde plastik mamul haline getirme yeteneğine sahip olması ile müşterilerine bitmiş ürün hizmetini daha da iyi sunabilmektedir.

Amerika, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ülkelerine üretmiş olduğu birçok sayıdaki kalıp ile kendisinden dünya çapında söz ettiren firmamız, sunduğu teknik destek ile de ürünlerinin her zaman arkasında durabilmiş ve müşterilerine en iyi hizmeti vermiştir.

Ağırlı olarak kozmetik sektöründe faliyet gösteren firmamız, üretimini bir laboratuvar haline getirerek uluslararası bir ajans haline gelerek bütünleşik hizmet sunmaktadır. Global pazarda kalitesi ve esnekliği ile rekabet koşullarını zorlayarak hızı ile rekabet edilemez konuma gelen firmamız, her alanda farkını ortaya koyarak liderliği bırakmamaya kararlıdır.

Plastik enjeksiyon üretimi için gerekli her türlü makine ve techizata sahip olan firmamız, her türlü kalıp ve hammadde ile üretim yapabilme kabiliyetine sahiptir. Yılda 300 milyon adetlik üretimi gerçekleştirebilme yetisine sahiptir. Üstün teknoloji enjeksiyon makineleri ile üretimdeki kalite, sürat ve esnekliği tam olarak yakalayan firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretimine kolayca yön verebilmekte ve sunduğu seçeneklerle müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmaktadır. Kaliteyi takip etmek ve sürdürülebilirliğini sağlamak amacı ile firmamız, sürekli yeni yatırımlar yapmakta ve gücüne güç katmaktadır.

PP, PE, POM, PA, ABS gibi çok çeşitli hammadde grupları ile üretim yapabilme özelliği, ürün çeşitliliğimizi arttırmaktadır.Son yıllarda özellikle aerosol sektörüne yönelik çalışmalarını hızlandıran ve bu sektörde uzmanlaşan firmamız; bu başarısını kalitesine, teknolojisine ve yenilikçi vizyonuna borçludur. Bu vizyonu ürünlerine de kanalize ederek başarının kaçınılmaz ve sürekli olması sağlanmıştır.

Sınırları kaldırarak, uluslararası arenada konumunu sağlamlaştıran ve köklü hale getiren markamız, beklentilerin ötesinde gelişmekte ve sektörü geliştirmektedir.